Wiosenna odsłona Wejherowskiej Karty Mieszkańca

Mieszkasz w Wejherowie? Płacisz tu podatki? Jeśli nie masz jeszcze Karty Mieszkańca zachęcamy do jej założenia, bo na posiadaczy czeka wiele korzyści – rabaty, zniżki i promocje oferowane przez instytucje miejskie oraz lokalnych przedsiębiorców, którzy także przystąpili do projektu. Aby ułatwić mieszkańcom wyrobienie Karty, od czerwca zostaną otwarte nowe punkty obsługi wniosków – w EkoFabryce, Filharmonii Kaszubskiej i miejskiej bibliotece.Odbierz bon na zabieg z Wejherowską Kartą Mieszkańca!

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie Specjalną ofertą promocyjną dla posiadaczy pakietu SENIOR Wejherowskiej Karty Mieszkańca firma „Dobry Zabieg” przygotowała 10 dodatkowych bonów rabatowych oferujących 50% zniżki na zabieg opracowania podeszwy stopy. Nowe bony będą dostępne od 23.03.2022 r. w punkcie obsługi klienta Urzędu Miejskiego w Wejherowie przy ul 12 Marca 195.Profesjonalny trening Nordic Walking dla posiadaczy Karty Mieszkańca

Trenerzy Polskiej Federacji Nordic Walking - Olgierd Bojke i Marek Rejmak, dla posiadaczy Karty Mieszkańca, przeprowadzili w wejherowskim Parku Miejskim kolejny darmowy trening wzmacniający odporność.

Zapłać mniej za parking z Kartą Mieszkańca

Masz już Kartę Mieszkańca? Jeśli nie, warto złożyć odpowiedni wniosek, by cieszyć się ze zniżek, które obowiązują w Wejherowie. Od 1 lutego zacznie obowiązywać kolejna ulga - posiadacze Karty zapłacą o połowę mniej za miesięczny postój swojego auta na miejskich parkingach. Miesięczna opłata abonamentowa za postój została obniżona z 80 zł do 40 zł.

Jedna karta – wiele możliwości

Od 28 października br. każdy mieszkaniec Wejherowa, który m.in. rozlicza w mieście podatek dochodowy, może być posiadaczem Wejherowskiej Karty Mieszkańca. Dzięki niej będzie można skorzystać z miejskich obiektów kultury, sportu i rekreacji na korzystniejszych warunkach oraz ze zniżek i ulg oferowanych przez lokalnych przedsiębiorców. Podczas prezentacji Karty w Filharmonii Kaszubskiej, prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt wręczył symboliczne pierwsze Karty Mieszkańca.

Wejherowska Karta Mieszkańca – podpisane umowy z przedsiębiorcami

W wejherowskim Ratuszu podpisano pierwsze umowy z przedsiębiorcami, którzy przystąpili do do Wejherowskiej Karty Mieszkańca. To dzięki nim wejherowianie uzyskają zniżki, rabaty i udogodnienia. 
 

Z mieszkańcami – dla mieszkańców

Wejherowska Karta Mieszkańca to nowe możliwości korzystania z usług, atrakcji i oferty miejskich instytucji w Wejherowie na korzystnych warunkach. Dzięki Partnerom, którzy przystąpili do projektu, część usług dostępnych będzie z rabatami, przywilejami i zniżkami. Posiadaczem Karty może być każdy mieszkaniec Wejherowa, który m.in. rozlicza w mieście podatek dochodowy.Karta Mieszkańca to korzyści dla wejherowian

Wejherowska Karta Mieszkańca, to nowy projekt, który powstał dla mieszkańców i wspólnie z mieszkańcami. Naszym zamierzeniem jest, aby wejherowianie w zamian za to, że płacą tu podatki, przez co współfinansują inwestycje, życie kulturalne i sportowe miasta, dostali możliwość korzystania z oferty miejskiej na lepszych warunkach, do czego serdecznie zachęcam. Karta oferuje bowiem nowe możliwości.
 

Jak założyć konto i uzyskać Wejherowską Kartę Mieszkańca?

Aby stać się beneficjentem Wejherowskiej Karta Mieszkańca, wystarczy złożyć wniosek. Zrobisz to bez problemu przez Internet lub osobiście w punkcie wydawania kart.

Kto może korzystać z Wejherowskiej Karty Mieszkańca?

Mieszkasz w Wejherowie, ale nie wiesz, czy jesteś osobą uprawnioną do korzystania z Wejherowskiej Karty Mieszkańca? Tłumaczymy jakie warunki trzeba spełnić, żeby pomyślnie przejść weryfikację i zacząć korzystać z szerokiego wachlarza ofert proponowanych przez Partnerów Karty.