Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Wejherowa!

VII edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Wejherowie odbędzie się 10-11 czerwca tradycyjnie na placu Jakuba Wejhera. Zapowiada się weekend pełen smaków!

Wejherowo Biega po raz dziewiąty

Dzieci, młodzież, dorośli, a nawet osoby starsze – wszyscy oni w minioną sobotę wzięli udział w wydarzeniu Wejherowo Biega, w którym poziom sportowy i wiek nie mają znaczenia. Liczy się dobra zabawa oraz propagowanie aktywnego spędzania czasu.

Pomorska szkoła wielokulturowa – jak oddolnie poprawiać szkołę we współpracy z samorządem

Jak tworzyć środowisko integrujące społeczność szkolną, jak pracować w klasie z uczniami z doświadczeniem migracji, jak poprawiać szkołę we współpracy z samorządem – m.in. tym zagadnieniom poświęcona była konferencja w Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku. W konferencji wzięła udział Beata Rutkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa ds. rozwoju miasta.

Czas przedłużyć aktywność Wejherowskiej Karty Mieszkańca, by nadal korzystać z udogodnień

Wszystkie osoby posiadające Wejherowską Kartę Mieszkańca powinny przedłużyć jej aktywność na kolejny rok. Dzięki temu możemy zyskać uprawnienia do korzystania z bezpłatnych wejść oraz rabatów u partnerów.

Pierwsza rocznica powstania Wejherowskiej Karty Mieszkańca

Tłumnie, wesoło i przy dźwiękach fantastycznej muzyki – tak świętowaliśmy w Ekofabryce pierwsze urodziny Wejherowskiej Karty Mieszkańca, które były połączone z III edycją Wejherowskich Klamotów. 

Świętuj z nami pierwsze urodziny Wejherowskiej Karty Mieszkańca!

Minął już rok od wdrożenia Wejherowskiej Karty Mieszkańca. Program przez cały czas ewoluuje i rozwija się, a wszystko po to, aby mieszkańcom żyło się lepiej i wygodniej. Dlatego wspólnie z nimi i partnerami, którzy przystąpili do programu, chcemy uczcić tę pierwszą rocznicę Wejherowskiej Kary Mieszkańca.Wejherowska Karta Mieszkańca ma już rok!

Od momentu wdrożenia Wejherowskiej Karty Mieszkańca pod koniec października minie rok. Kartę posiada już ok. 4 tys. mieszkańców, którzy posiadają szereg ulg i zniżek dzięki 50. partnerom, którzy dołączyli do projektu. Program przez cały czas ewaluuje i rozwija się, a wszystko po to, aby ułatwić mieszkańcom korzystanie z karty.„Mój bilet jest zawsze ze mną - w moim telefonie”

Miasto Wejherowo wprowadza wirtualne uprawnienie do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla uczniów szkół podstawowych mieszkających w Wejherowie  - „Mój bilet jest zawsze ze mną -  w moim telefonie” – aplikacja będzie działać już  1. października.

„Mój bilet jest zawsze ze mną - w moim telefonie” – nowe możliwości Wejherowskiej Karty Mieszkańca

W październiku 2022 r. minie rok od momentu wdrożenia Wejherowskiej Karty Mieszkańca. Kartę posiada już prawie 4 tysiące mieszkańców, którzy dzięki niej mogą korzystać z szeregu ulg i zniżek dzięki blisko 50 partnerom, którzy dołączyli do projektu. Program przez cały czas ewaluuje i rozwija się, a wszystko po to, aby ułatwić mieszkańcom korzystanie z Karty. Jako pierwsze miasto na Pomorzu, Wejherowo wprowadza najnowsze udogodnienie - wirtualne uprawnienia bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla uczniów szkół podstawowych – „Mój bilet jest zawsze ze mną - w moim telefonie”.

Wakacje w Wejherowie – półkolonie oferta dla najmłodszych

Wakacje w mieście także mogą być atrakcyjne dla najmłodszych. W Wejherowie rozpoczęły się zapisy na półkolonie letnie „WAKACJE W MIEŚCIE - wesoło, aktywnie i bezpiecznie”, które organizowane będą w dwóch wejherowskich szkołach – „piątce” i „dziewiątce”. Rekrutacja od najbliższego poniedziałku, 13 czerwca.