Image

Karta Mieszkańca to korzyści dla wejherowian

Wejherowska Karta Mieszkańca, to nowy projekt, który powstał dla mieszkańców i wspólnie z mieszkańcami. Naszym zamierzeniem jest, aby wejherowianie w zamian za to, że płacą tu podatki, przez co współfinansują inwestycje, życie kulturalne i sportowe miasta, dostali możliwość korzystania z oferty miejskiej na lepszych warunkach, do czego serdecznie zachęcam. Karta oferuje bowiem nowe możliwości.

Użytkownik karty będzie miał możliwość odwiedzenia różnych miejskich obiektów kultury, sportu i rekreacji, poznania różnych atrakcji Wejherowa na korzystniejszych warunkach. Dodatkowo, dzięki prywatnym Partnerom, którzy przystąpili do projektu, część usług dostępnych będzie z rabatami. Karta ułatwi korzystanie z szerokiej oferty instytucji miejskich oraz różnych usług, zapewni szereg przywilejów i zniżek, a przede wszystkim przyczyni się do tego, że w Wejherowie będzie się żyło jeszcze lepiej.

Szanowni Państwo! Wejherowo wciąż się rozwija, a jego rozwój opiera się na historii i tradycji, która przeplata się z nowoczesnością. Wszystko po to, aby nasze miasto było przyjazne mieszkańcom – atrakcyjne, zadbane, bezpieczne, zielone. Chciałbym, aby ta inicjatywa nas spajała, budowała naszą tożsamość lokalną i dumę. Mam nadzieję, że Wejherowska Karta Mieszkańców będzie się dalej rozwijała i zachęcimy nowych Partnerów, żeby dołączyli do programu. Każdy z nas może być ambasadorem Wejherowa.

Zachęcam wszystkich wejherowian do rejestracji i korzystania z Karty Mieszkańca!

Krzysztof Hildebrandt, Prezydent Miasta Wejherowa