Image

Nowy partner Wejherowskiej Karty Mieszkańca

Wejherowska Karta Mieszkańca to inicjatywa, która systematycznie się rozwija i zyskuje coraz to większą popularność wśród mieszkańców naszego miasta. Ponad 60. partnerów znajduje się w ofercie karty mieszkańca, a ich liczba wciąż rośnie. W minionym tygodniu Wejherowska Karta Mieszkańca pozyskała kolejnego wyjątkowego partnera.

Miłośnicy oraz sympatycy włoskiej kuchni mają powody do zadowolenia, ponieważ w naszym mieście powstał nowy punkt gastronomiczny, gdzie można posmakować przysmaków pochodzących z Półwyspu Apenińskiego.

„Włosko Mi” to nowe miejsce na kulinarnej mapie naszego miasta i mieści się na ul. Św. Anny tuż przy wejściu do Parku Miejskiego. Lokal serwuje dania kuchni włoskiej. Klasyczne przekąski, dania, desery oraz napoje pochodzące z tej części Europy. A to wszystko w przepięknym otoczeniu klimatycznej ul. Św. Anny. Jest to idealne miejsce na odrobinę relaksu, po spacerze w Parku Miejskim.

Restauracja jest jednym z partnerów Wejherowskiej Karty Mieszkańca i dla posiadaczy kart przewidziane są liczne promocje oraz zniżki.

Oferta dla posiadaczy Karty Mieszkańca:
Pakiet seniora:
- cena 2 zł za herbatę w godz. 11.00 - 14.00
- cena 5 zł za kawę czarną w godz. 11.00 – 14.00
Pakiet Mieszkańca:
- cena 5 zł za rogale czekoladowe w godz. 11.00 - 14.00
-10% na kanapki w godz. 11.00 - 14.00
- cena 10 zł za frytki zwykłe w godz. 11.00 - 18.00