Filharmonia Kaszubska

ul. Sobieskiego 255, 84-200 Wejherowo
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Filharmonia Kaszubska


  • Parking


Opis

Koncerty, spektakle, seanse kinowe, a także wystawy – to tylko część możliwości oferowanych przez Filharmonię Kaszubską. Posiadacze Karty Mieszkańca otrzymają dostęp do organizowanych przez Wejherowskie Centrum Kultury wydarzeń w znacznie niższych cenach! Możliwości skorzystania ze zniżek będzie naprawdę wiele.

Mieszkańcy będą mogli taniej skorzystać nie tylko z propozycji repertuarowych, ale i oferty edukacyjnej. Wejherowskie Centrum Kultury prowadzi cykliczne zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Oferta edukacyjna jest niezwykle bogata i różnorodna. Dzięki świetnej infrastrukturze i znakomitej kadrze dydaktycznej można zgłębiać tajniki gry na instrumentach, ceramiki, tańca, fotografii czy… animacji filmowej.
Regularnie w Filharmonii Kaszubskiej odbywają się też różnego rodzaju warsztaty. Dotychczas ich uczestnicy poznali arkana modniarstwa, upcyklingu, efektownego pakowania prezentów, wykonywania kosmetyków naturalnych czy sojowych świec do masażu. To jednak tylko część możliwości!
Wystarczy wybrać się do Filharmonii Kaszubskiej, by poznać ogrom możliwości, kupić z kartą tańszy bilet i cieszyć się dostępem do szeroko pojętej kultury!


Regulamin i warunki

1. Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu biletów na wydarzenia sceniczne, kinowe, a także zajęcia edukacyjne, w cenie niższej niż standardowa.
2. Wysokość rabatów jest ustalana jest przez Wejherowskie Centrum Kultury.
3. Karta Mieszkańca nie jest honorowana w przypadku wydarzeń zewnętrznych (impresaryjnych, najmy).
4. Posiadaczowi Karty Mieszkańca przysługuje na dane wydarzenie jeden bilet w niższej cenie. Nie ma możliwości zakupu większej liczby biletów na jedno wydarzenie z wykorzystaniem jednej Karty Mieszkańca.
5. W przypadku sekcji edukacyjnych niższa cena karnetu obowiązuje na każde z zajęć, na które uczęszcza posiadacz Karty Mieszkańca, 
6. Dzieci poniżej 6. roku życia korzystają ze zniżki na podstawie karty rodzica. Bilet z rabatem w tym przypadku można nabyć jedynie w kasie biletowej Filharmonii Kaszubskiej.