Wodne ogrody

Kalwaryjska 12, 84-200 Wejherowo
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Wodne ogrody


  • Dostosowany
  • Parking


Opis

Wodne Ogrody to przede wszystkim takie atrakcje jak:
Basen rekreacyjny
Zanurz się w naszym basenie o głębokości 120 cm, o wymiarach 44 x 21 m, i odkryj niekończącą się rozrywkę. Niezależnie od wieku i umiejętności pływania, nasz basen jest miejscem, gdzie każdy może cieszyć się wodnymi przyjemnościami i radością. Przyjdź do nas i doświadcz niepowtarzalnego wypoczynku w naszym urokliwym basenie. Dodatkowo basen wyposażony jest w dysze wodnego masażu karku, masaż podwodny powietrzny, kurtynę wodną, leżankę powietrzną, dziką rzekę i  siatkę do wspinaczki „piramida”.
Dzika rzeka
Zanurz się w rwącym nurcie dzikiej rzeki! Zintegrowana z basenem rekreacyjnym atrakcja o średnicy 10 m, głębokości 130 cm z wysepką centralną jest idealnym urozmaiceniem dla osób wypoczywających w basenie. 
Tory pływackie
Nasze cztery tory pływackie to idealne miejsce dla pasjonatów pływania. Odkryj możliwości swojego stylu na naszych torach o długości 10 m. Woda o głębokości 130-170 cm zapewnia doskonałe warunki do treningu i doskonalenia techniki. Bez względu na poziom umiejętności, nasze tory pływackie zapewnią Ci wyjątkowe doświadczenie i przyjemność płynącą w rytm fal. 
Jacuzzi
Nasze jacuzzi to oaza rozkoszy i odprężenia. Zanurz się w ciepłej wodzie, poczuj masujące bąbelki i w pełni zrelaksuj się, odprężając ciało i umysł. 
Plażowisko
Zanurz się w wygodnych leżakach, ciesz się spokojem i relaksem, otulonym przyjemnym chłodem basenów i malowniczym otoczeniem. To idealne miejsce, aby oderwać się od codziennego zgiełku. 
Restauracja
Nasza restauracja znajduje się na pierwszym piętrze głównego budynku Wodnych Ogrodów. Otwarci jesteśmy nie tylko dla gości basenowych, lokal podzielony jest na strefę mokrą oraz suchą co pozwala na odwiedziny bez konieczności kupowania biletu basenowego. 
Wodny plac zabaw
W naszym wodnym placu zabaw dla dzieci czeka mnóstwo przygód i radości! Dzieci odkryją tajemniczy statek piracki, na którym czekają na nich niezapomniane przygody. Mogą kierować sterem, skakać po pokładzie i fantazjować o wspaniałych podróżach na pełnym morzu.
Zabawki natryskowe to jeszcze więcej radości i chłodzenia w upalne dni. Dzieci mogą skakać i tańczyć pod delikatnymi strumieniami wody, tworząc niepowtarzalne chwile pełne uśmiechu.
Nasz wodny plac zabaw dla dzieci ma płytki brodzik o głębokości 30-50 cm, co zapewnia bezpieczne warunki dla najmłodszych. Rodzice mogą spokojnie obserwować swoje maluchy, wiedząc, że są one w bezpiecznym środowisku.
To miejsce pełne ekscytujących przygód i twórczej zabawy dla dzieci. Wodny plac zabaw jest idealnym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu, rozwijania wyobraźni i budowania niezapomnianych wspomnień.
Zjeżdżalnie wodne:
Rynna otwarta
Pierwsza zjeżdżalnia, o długości 24 metrów, to rynna otwarta, gdzie możesz poczuć wiatr we włosach i przeżyć niesamowitą jazdę. Rozkoszuj się widokiem, gdy zjedziesz z wysokości 5 metrów i zatopisz się w chłodzących falach.
Rura zamknięta
Druga zjeżdżalnia, o długości 80 metrów, to zamknięta rura, która dodatkowo intensyfikuje emocje. Zaczynasz z wysokości 10 metrów i pędzisz przez kręte zakręty, czując przyspieszenie i dreszczyk adrenaliny. To przeżycie, które na pewno zapadnie Ci w pamięć! 
Rynna pontonowa
Nasza trzecia zjeżdżalnia to rynna pontonowa, o imponującej długości 102 metrów. Ta wyjątkowa konstrukcja daje Ci możliwość płynięcia w komfortowym pontonie. Wysokość punktu startowego wynosi 12 metrów, co daje wspaniały widok na cały park. Ciesz się pełnym luzu zjazdem, delektując się długą trasą i przyjemnymi wodnymi wibracjami. 


Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Obiekt jest dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami.

Regulamin i warunki

Regulaminy dostępne są na stronie: www.wodneogrodywejherowo.pl