Przychodnia Rehabilitacyjna FIT-MED

ul. I Brygady Pancernej WP 10, 84-200 Wejherowo
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Przychodnia Rehabilitacyjna FIT-MED


  • Dostosowany
  • Parking


Opis

Przychodnia FIT-MED mieści się na parterze w nowoczesnym, biurowo-usługowym budynku Wejher Park przy ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego nr 10 w Wejherowie.
Nasza Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, który obsługują świetnie wyszkoleni Fizjoterapeuci. W swojej bogatej ofercie posiadamy nie tylko standardowe urządzenia, które znaleźć można także w innych przychodniach, lecz dbając o innowacyjność wyposażyliśmy naszą Placówkę, m.in. w sprzęt do laseroterapii wysokoenergetycznej, urządzenie do suchych kąpieli kwasowęglowych – Carbobed. Posiadamy także falę uderzeniową.
Chcemy, by nasza Przychodnia spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Aby zagwarantować najwyższą skuteczność diagnostyki i leczenia szkolimy naszych pracowników zapewniając im nieustanny rozwój zawodowy. Przyjmujemy zarówno dorosłych jak i dzieci. Fizjoterapeuci specjalizują się w terapiach ostepoatycznych, pinopresurze, akupunkturze, suchym igłowaniu, terapiach manualnych itp. W zakresie swoich usług mamy także prowadzenie kobiet w ciąży i po porodzie. Serdecznie zapraszamy do naszej Przychodni.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Przychodnia znajduje się na parterze, w budynku jest winda, łazienka dla niepełnosprawnych.

Regulamin i warunki

Rabat nie łączy się z innymi promocjami. W przypadku pierwszych wizyt obowiązuje przedpłata