Image

Wiosenna odsłona Wejherowskiej Karty Mieszkańca

Mieszkasz w Wejherowie? Płacisz tu podatki? Jeśli nie masz jeszcze Karty Mieszkańca zachęcamy do jej założenia, bo na posiadaczy czeka wiele korzyści – rabaty, zniżki i promocje oferowane przez instytucje miejskie oraz lokalnych przedsiębiorców, którzy także przystąpili do projektu. Aby ułatwić mieszkańcom wyrobienie Karty, od czerwca zostaną otwarte nowe punkty obsługi wniosków – w EkoFabryce, Filharmonii Kaszubskiej i miejskiej bibliotece.

Kartę Mieszkańca może posiadać każdy mieszkaniec Wejherowa, który m.in. rozlicza w mieście podatek dochodowy, jest emerytem lub rencistą, a także jako osoba pełnoletnia posiada aktualną legitymację studencką lub szkolną.

Od czerwca uruchomione zostaną dodatkowe punkty obsługi wniosków, w których będzie można założyć Kartę także w godzinach popołudniowych i w weekendy (w przypadku biblioteki i Filharmonii Kaszubskiej):

EKOFABRYKA, ul. Fabryczna 10 ( pon. 7-18, wt-pt. 7-15)

Filharmonia Kaszubska, ul. Sobieskiego 255 (pon.-nd. 10-21)

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kaszubska 14 (pon. 8-15, wt.-pt. 10-18, sob. 10-14)
Wejherowska Karta Mieszkańca uprawnia do korzystania z rabatów, zniżek i ulg korzystając z oferty naszych Partnerów. Lista firm, lokali, sklepów, instytucji, w których mieszkańcy mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów skorzystacie Państwo z atrakcyjnych rabatów u Partnerów.

Zachęcamy do wyrobienia Wejherowskiej Karty Mieszkańca dla Ciebie i Twojej Rodziny! Skorzystajmy wspólnie z możliwości, jakie daje nam nasze Miasto.

Jesteś przedsiębiorcą, stowarzyszeniem, klubem - złóż wniosek i zostań Partnerem Wejherowskiej Karty Mieszkańca.

Jesteś mieszkańcem i nie posiadasz jeszcze Karty upoważniającej do zniżek, rabatów i bonusów złóż wniosek o Wejherowską Kartę Mieszkańca.