Hewelt Nieruchomości

ul. Kopernika 19, 84-200 Wejherowo
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Hewelt Nieruchomości


  • Parking

Opis

Hewelt Nieruchomości to trafny wybór!
Potrafimy rozmawiać i wnikliwie słuchać, wyciągamy wnioski i gdy już znamy preferencje umiejętnie je realizujemy. Wierzymy, że sukcesem jest zrozumienie potrzeb oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Dbamy o zapewnienie najdogodniejszych warunków kupna-sprzedaży oraz podnoszenie standardów rynku nieruchomości.
Jesteśmy prężną firmą o charakterze rodzinnym, od lat związaną z rynkiem Małego Trójmiasta Kaszubskiego – Rumia, Reda, Wejherowo i okolice. W 2010 roku poszerzyliśmy obszar działania i dysponujemy ofertami nieruchomości od Półwyspu aż po Lębork.
Zapewniamy kompleksową i rzetelną obsługę w zakresie:
  • kupna, sprzedaży, zamiany, wynajmu
  • doradztwa opłacalności inwestowania w nieruchomości
  • pomoc w uzyskaniu kredytów i ubezpieczeń
  • pomoc w ustaleniu rynkowej wartości nieruchomości
  • sporządzenia certyfikatu energetycznego.
W naszej ofercie znajdą Państwo nieruchomości z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Nasi pośrednicy działają w oparciu o licencje zawodowe i konieczne ubezpieczenia gwarantując wysoką jakość i bezpieczeństwo transakcji. Dziękujemy Państwu za zainteresowanie i wybór naszej firmy. Nasi pracownicy to sprawdzony dobrze współpracujący zespół. Dla Was pamiętamy o nieustannym rozwoju naszej kadry oraz kreatywności pozwalającej na wprowadzanie udogodnień i podejmowanie nowych inicjatyw.