x
Image

Profesjonalny trening Nordic Walking dla posiadaczy Karty Mieszkańca

Trenerzy Polskiej Federacji Nordic Walking - Olgierd Bojke i Marek Rejmak, dla posiadaczy Karty Mieszkańca, przeprowadzili w wejherowskim Parku Miejskim kolejny darmowy trening wzmacniający odporność.

Do grupy ćwiczących dołączyli również przypadkowi spacerowicze, którym spodobała się ta forma rekreacji. Żeby mogli wspólnie potrenować wypożyczono im profesjonalne kijki.

Jak informuje Olgierd Bojke - prezes Polskiej Federacji Nordic Walking, a jednocześnie aktywny trener i nauczyciel nordic walking, Karta Mieszkańca to znakomita inicjatywa wpisująca się w życie społeczne mieszkańców Wejherowa.

- Jedną z atrakcji, z której można skorzystać dzięki Karcie Mieszkańca, jest możliwość uczestnictwa w treningach i imprezach organizowanych przez Polską Federację Nordic Walking, mającą swoją siedzibę w Wejherowie - mówi Olgierd Bojke. - W ramach zajęć dla mieszkańców, propagujemy trening funkcjonalny na specjalnych kijach, który jest podobny dla klasycznego nordic walking, a jednak posiada inne zalety, bo pracują w nim wszystkie mięśnie.

Biorący udział w treningu zastępca prezydenta Wejherowa Arkadiusz Kraszkiewicz przypomina, że Polska Federacja Nordic Walking jest partnerem Wejherowskiej Karty Mieszkańca. Zapewnia ona bezpłatny udział w specjalnych treningach nordic walking i gwarantuje zniżki m.in. w zakupie sprzętu oraz w profesjonalnych zajęciach i imprezach organizowanych przez PFNW. To obrazowy przykład korzyści z posiadania Karty Mieszkańca, którą na pewno warto mieć. Kartę Mieszkańca posiada już ponad 1800 wejherowian, którzy korzystają ze zniżek w usługach 45. partnerów na terenie Wejherowa.

Kontakt z Polską Federacją Nordic Walking - tel. 795 481 546, www.pfnw.eu.