Baba Jaga Bar & Lounge

ul. Św. Jacka 8, 84-200 Wejherowo
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.
  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany


Baba Jaga Bar & Lounge


Opis

Baba Jaga to kuchnia z wieloletnim doświadczeniem. Od 1999 roku w Białogórze 
w każde wakacje pieściliśmy podniebienia turystów. Teraz dzielimy się naszymi smakami przez cały rok w Wejherowie. Nasze menu jest różnorodne i oparte na autorskich przepisach kuchni świata, każdy znajdzie swoje ulubione smaki. Od kuchni włoskiej – pizza oparta na oryginalnych włoskich produktach, kuchni polskiej – dania domowe,  kuchni amerykańskiej- przepyszne burgery z polską wołowiną najwyższej jakości oraz dziczyzną z borów tucholskich, kończąc na kuchni tajskiej. Kierując się  ideologią Hygge zależy nam, abyście zjedli pysznie w miłej atmosferze, posłuchali przyjemnej muzyki w zaadaptowanym akustycznie pomieszczeniu i poczuli się jak u siebie. Temperatura barwowa oświetlenia przypomina kolor świec i ogniska, przy których lubimy przebywać. W Designie  restauracji wykorzystaliśmy stare 30-letnie meble i nadaliśmy im nowe życie. Dania tworzone są ze starannie wyselekcjonowanych produktów kupowanych przez nas osobiście. Współpracujemy z lokalnymi firmami i dostawcami tak, aby wspierać się nawzajem. Naszą kartę win dobrali nam specjaliści z firmy Winners, którzy dostarczają wina do najlepszych lokali w Trójmieście. Mamy własne nalewaki do piwa, do których możemy podpinać dowolne marki browarów. Obecnie z kranów leci zimny browar Bytów - zdobywca wielu międzynarodowych nagród. Piwo w butelce reprezentowane jest przez lęborski Ale browar. Przez długi czas szukaliśmy dostawcy kawy, po wielu próbach zdecydowaliśmy się na palarnię kawy OleCaffe z Rumi. W karcie coctaili znajdziecie światowe klasyki, jak również możemy wyczarować dla Was coś autorskiego. Za barem opracowujemy receptury - opieramy o naturalne składniki  - owoce, świeże zioła, warzywa. Pracujemy na syropach wykonanych z naturalnych składników marki Marie Brizard. Staramy się ciągle doskonalić poprzez cykliczne szkolenia  sommelierskie, baristyczne oraz kulinarne. W piątki i soboty zapraszamy na koncerty na żywo oraz sety dj-skie. Mamy nadzieję, że Baba Jaga na stałe wpisze się w miejsce często przez Was odwiedzane w Wejherowie. Serdecznie zapraszamy !

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Lokal jest na poziomie parteru nie ma w nim progów lub schodów w części restauracyjnej, swobodny dostęp do toalety. Bardzo często odwiedzają nas osoby na wózkach inwalidzkich.

Regulamin i warunki

Dla każdego uczestnika programu 5% rabatu zamówienia w lokalu. Dla seniorów 10% rabatu. Przy zamówieniu od 200zł rabat 10%.